ایجاد دوره کارآفرینی و ارتقای اشتغال از دستاوردهای بسیج جامعه زنان

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

امکانات وب

پر مخاطب ها

آرشیو مطالب

برچسب ها

عضو شورای اجتماعی و فرهنگی امور زنان و خانواده گفت: بسیج بانوان با هدف اشتغالزایی زنان بسیجی چندین هزار شغل ایجاد کرده است.

گروه زنان"تیتریک"؛ مینو اصلانی عضو شورای فرهنگی و اجتماعی امور زنان و خانواده اظهارداشت: با برنامه ریزی های صورت گرفته در برنامه ششم توسعه مقرر شده تعداد پایگاه های مقاومت بسیج خواهران از 18 هزار به 30 هزار پایگاه و مهدهای قرآنی از 25 هزار به 10 هزار مهدقرآنی افزایش یابد.

عضو شورای فرهنگی و اجتماعی امور زنان و خانواده با بیان اینکه بانوان بسیجی در بخش های آموزشی، مهارتی و سبک زندگی دوره های آموزشی کوتاه مدت و بلند مدت رامی گذرانند، تصریح کرد: مهارت های زندگی در قالب سبک زندگی اسلامی- ایرانی در یازده هزار حلقه صالحین و در قالب آموزش و تربیت ایجاد می شود.

اصلانی در ادامه تأکید کرد: آموزش مهارت سبک زندگی منجر به ارتقای کمی و کیفی جامعه بسیج زنان می شود.

رئیس بسیج جامعه زنان کشور با بیان اینکه نظام نامه بسیج جوانان در حال تدوین است، افزود: با توجه به چشم انداز بیست ساله برنامه 1404، در بحث جهان اسلام و مقاومت اسلامی، تبادلات فرهنگی و آموزشی بین زنان جهان اسلام در خصوص سبک زندگی اسلامی و تحکیم نظام خانواده صورت گرفته است.

وی بیان داشت: سال گذشته 5 نشست تخصصی در زمینه افزایش کمی و کیفی و تعامل فرهنگی و آموزشی بین تشکل های جهان اسلام نظیر لبنان، عراق، بوسنی و هرزه گوین برگزار شد.

اصلانی با تأکید براینکه از دستاورد های حوزه بسیج زنان آموزش هایی در زمینه توانمندسازی بانوان و ایجاد دوره کارآفرینی و ارتقای اشتغال خانگی است، گفت: در حوزه کودک با راه اندازی مرکز تخصصی کودک و ایجاد مهدهای قرآنی چندین هزار شغل ایجاد شده است.

عضو شورای فرهنگی و اجتماعی امور زنان و خانواده با بیان اینکه بسیج نیازمند حمایت مالی است، گفت: با توجه به ظرفیت محدود مساجد برای برگزاری کلاس ها و دوره های آموزشی نیاز است که این محدودیت مکانی رفع شود.

باشگاه خبرنگاران

نویسنده : رضا رضوی بازدید : 19 تاريخ : چهارشنبه 10 شهريور 1395 ساعت: 13:40
برچسب‌ها :
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123